pinkwishes.com.tr, iç giyim ihtiyaçlarınızda akıllara gelen ilk marka olma hedefi ile 2021 yılın da yola çıktı. Her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatta kullanıcılarına sunmanın yanında bilinçli kullanım için gerekli birçok bilgiye de yer vermektedir. pinkwishes.com.tr e dilediğiniz yerden ulaşarak fırsatları yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Her kesimin ihtiyaçlarına da odaklanacak şekilde modaya uygun renk, desen, çeşit ve kaliteyi içinde bulunan bir anlayışı benimsedik. Rahatlık ve konforu ön planda tutuğumuz tasarımlarımızla tüketicilerin tercih listesinde üst sıralardaki yerimizi almak için çalışıyoruz.

Hızlı Teslimat
pinkwishes.com.tr’den aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır.

Güvenli Alışveriş
pinkwishes.com.tr, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve pinkwishes.com.tr’de güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

En iyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefeleyen pinkwishes.com.tr, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, İnstagram, Twitter, Whatsapp,  kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. pinkwishes.com.tr ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

Web sitemizde sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmeyi çok istiyoruz.

Bize vakit ayırdığınız için teşekkürler.